Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

 Zapraszamy do naszego firmowego sklepu internetowego sklep.eximport.pl

 

Eximport jest firmą rodzinną  założoną w 1990 roku jako firma Handlowa. Zaczynaliśmy skromnie, lecz ciężka praca i konsekwencja w działaniu pozwoliły na rozwinięcie naszej działalności i tak od 1998 roku rozpoczęliśmy rozbudowę firmy do profilu produkcyjnego.

Od 2008 roku firma działa w nowoczesnym zakładzie wybudowanym na terenie Parku Przemysłowego w Żarach i 90% asortymentów jest produkowanych na nowoczesnych liniach technologicznych. Pozostałe 10% jest konfekcjonowane i przetwarzane wg specyfikacji odbiorców.

 

Jesteśmy dumni, że decydując się na specjalizację w produkcji folii polietylenowej wysokiej i niskiej gęstości mogliśmy współtworzyć tę branżę w Polsce, kreować potrzeby w tym zakresie i wprowadzać nowe produkty na rynek pod własną marką.

Ogromny wkład w rozwój firmy EXIMPORT ma oddana i wykwalifikowana załoga. Kształtując politykę personalną kierownictwo firmy dba o stabilność zatrudnienia i o podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez jej pracowników. Satysfakcję naszych klientów uzyskujemy dzięki ich profesjonalnej obsłudze.

 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom oraz oczekiwaniom naszych odbiorców wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli HACCP.